שירותי המרפאה – מרפאת ראשונים

שירותי המרפאה

במרפאת ראשונים אנו ערוכים להציע טיפול מקיף באותה מרפאה. חדרי טיפול חדישים, אוירה נעימה, צוות מקצועי ואדיב וכל מה שתצטרכו כדי שטיפול השיניים יעבור על הצד הטוב ביותר.

השתלת שיניים
השתלת שיניים
השתלות שיניים הן מהפתרונות המתקדמים ביותר בטיפול בלסת ובחלל הפה של השנים האחרונות, שעשו מהפכה של ממש בעולם הפה ורפואת השיניים.
כתר חרסינה
הכתרים נועדו להגן, לכסות ולשקם את צורת השיניים, ויכולים להיות בנויים ממתכות שונות, כאשר אחד הכתרים הפופולריים ביותר הוא כתר חרסינה.
טיפולי חניכיים
מגוון טיפולים בידי מומחים ורופאים מנוסים למקרים כמו נסיגת חניכיים וטיפול בדלקות
ציפוי חרסינה - למינייט
ציפוי חרסינה לשיניים הוא פתרון מדהים למי שמחפש שיניים לבנות במהירות וללא מאמץ.
גשר פנימי לשיניים
יישור שיניים פנימי (או בשמו האחר, גשר פנימי) הוא טיפול חדשני ליישור שיניים, המאפשר יישור שיניים מדויק וסימטרי.
כתרי זרקוניה
אחד הכתרים הפופולריים ביותר הוא כתר זירקוניה. וזאת בזכות החוזק של החומר אשר מחזיק מעמד לשנים רבות תוך מתן פתרון אסתטי במיוחד.
כתר חרסינה
כתר דנטלי הוא כתר שמקובע על בסיס שן פגומה. הכתרים נועדו להגן, לכסות ולשקם את צורת השיניים, ויכולים להיות בנויים ממתכות שונות, כאשר אחד הכתרים הפופולריים ביותר הוא כתר חרסינה.
שיננית וניקוי אבנית
ניקוי אבנית יש לבצע לפחות פעמיים בשנה כדי לשמור על פה בריא ונקי מאבנית. המרפאה מספקת שירותי שיננית על ידי שינניות מנוסות ועדינות.
בדיקה וצילום שיניים
אם כואבות לכם השיניים ואתם לא מוצאים מה הבעיה או פשוט רוצים לוודא שהכל בסדר בחלל הפה, המרפאה מציעה שירותי בדיקה וצילום שיניים מתקדם, אבחון של חלל הפה וזיהוי מוקדם של בעיות.
שיקום על-גבי שתלים
שיקום הפה הוא טיפול שמטרתו שיפור תפקוד חלל הפה, ונועד לטפל בבעיות רפואיות ואסתטיות באמצעות שתלים דנטליים.
כירורגיית פה ולסת
טיפולים כירורגיים הנוגעים לפה וללסת, כולל עקירות כירורגיות, ניתוחים בלסת, טיפולים מורכבים וניתוחים הקשורים לחלל הפה ועצמות הפנים.
סתימות וטיפולי שורש
סובלים מחורים בשיניים וזקוקים לסתימות או טיפולי שורש? המרפאה מומחית בטיפול בבעיות כאלו, תוך אבחון מהיר וטיפול מקיף ומתקדם.