יישור שיניים שקוף אינויזיליין - Invisalign

ליישר את השיניים בדרך השקופה בכל גיל ולכל מטרה

ישור שיניים שקוף הוא טיפול מתקדם ובשורה של ממש בכל מה שקשור לתחום האורתודנטיה. עם יישור שיניים שקוף של אינויזליין, ניתן לבצע טיפולי יישור שיניים מתקדמים מבלי שאף אחד יידע ובזמן קצר משמעותית מגשר רגיל.ישור שיניים שקוף הוא טיפול מתקדם ובשורה של ממש בכל מה שקשור לתחום האורתודנטיה. עם יישור שיניים שקוף של אינויזליין, ניתן לבצע טיפולי יישור שיניים מתקדמים מבלי שאף אחד יידע ובזמן קצר משמעותית מגשר רגיל.

השיטה מבוססת על שימוש בפלטות שקופות ליישור שיניים של חברת Invisalign - המותג הגדול בעולם והמומלץ ביו

תחילת הטיפול נעשית באמצעות סורק אינטר-אוראלי המאפשר למפות בצורה מדויקת את השיניים ולהתאים טיפול אישי ומדויק

השיטה מבוססת על שימוש בפלטות שקופות ליישור שיניים של חברת Invisalign - המותג הגדול בעולם והמומלץ ביו

הטיפול מבוצע עם רופאי שיניים בעלי נסיון רב בתחום יישור השיניים עם עשרות מקרים חדשים מדי שנה

הצוות

ד״ר אווה ריבקין
התמחות ראשית: רופאת שיניים
התמחות ביישור שיניים
סיים בהצלחה לימודים ב רוסיה, גרמניה
למעלה מ 6 שנות נסיון

המרפאה

במרפאת ראשונים אנו ערוכים להציע טיפול מקיף באותה מרפאה. חדרי טיפול חדישים, אוירה נעימה, צוות מקצועי ואדיב וכל מה שתצטרכו כדי שטיפול השיניים יעבור על הצד הטוב ביותר.

רקע על הטיפול

יישור שיניים שקוף - מה זה אומר ולמי זה מתאים?

יישור שיניים מתאים לכל מי שסובל משיניים שאינן ישרות מכל סיבה שהיא. לרוב, מדובר על נערים שהשיניים שלהם צמחו בצורה לא אידיאלית, אך כיום בזכות הפיתוח הטכנולוגי המרשים אשר מאפשר יישור שיניים בלתי נראה, יותר ויותר מבוגרים פונים לאורתודנט במטרה להגשים את חלומם וליישר את השיניים. למעשה, יישור שיניים שקוף הינו פיתרון מושלם למבוגרים שלא רוצים להסתובב עם גשר בולט כמו בגיל הנעורים, אך יכול להתאים גם לנערים.

תהליך הטיפול

יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין הוא טיפול חדשני, שמאפשר יישור שקוף לשיניים. בטיפול הזה, עושים שימוש במערכת הדמיה תלת ממדית מתקדמת, שיוצרת עבור המטופל הדמייה מדוייקת של מערכת השיניים שלו ומראה לו כיצד יראו השיניים בסוף התהליך. בהתאם להדמיה זו, בעזרת מדפסות תלת מימד משוכללות, מיוצרות סדרה שלמה של פלטות שקופות המותאמות אישית למטופל, כאשר כל פלטה שכזו מעוצבת מעט אחרת, בהתאם לתזוזה והתקדמות השיניים בטיפול. המטופל מרכיב כל פלטה למשך כשבוע עד שבועיים (אינדיבידואלי לכל מטופל), ומחליף לבאה בסדרה. ביישור שיניים של שיטת אינויזליין הפלטות יוצרות לחץ מתון על השיניים לאורך זמן, וכך מאפשרות תזוזה שלהם למקום הנכון עם מינימום הרגשה לעומת גשר מתכתי רגיל.

היתרונות ביישור שיניים שקוף

לגשר שקוף לשיניים יש הרבה מאוד יתרונות, כשהעיקרי שבהם הוא כמובן האסתטיקה – ניתן לבצע יישור שיניים אפקטיבי בלי שאף אחד ישים לב. יתרון נוסף הוא שבניגוד לגשר רגיל, מדובר על פלטות שמתלבשות על השיניים באופן כמעט מושלם וניתן לשלוף אותן בעת הצורך – למשל, כשאוכלים, מגיעים לאירוע חשוב, מצחצחים שיניים וכדומה, ולכן הן לא קבועות על השיניים. יתרון נוסף הוא רמת כאב נמוכה – בניגוד לגשר קלאסי, שדורש הסתגלות ויוצר כאבים בשיניים, יישור שיניים שקוף לא יוצר תופעות כאלו. כמו כן, מדובר על טיפול שמביא לתוצאות מהירות מאוד.

מחיר יישור שיניים שקוף

לטיפול אינויזליין מחיר גבוה יותר מגשר רגיל, שכן הוא עושה שימוש במערכת בינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות יותר על מנת להגיע לתוצאה האידיאלית בזמן הקצר ביותר. אך כשמדובר על התחושה האישית שלכם ועל הביטחון העצמי שלכם, לפעמים שווה לשלם קצת יותר כדי להנות מנוחות. כדאי לדעת – ליישור שיניים שקוף מחיר משתלם ונוח במרפאת ראשונים!

זימון שיחת ייעוץ

הרשמו לקבלת ייעוץ ליישור שיניים שקוף אינויזיליין - Invisalign ללא עלות